Názory našich klientů

Dobrý den, pane Sřída zasílám hodnocení:

Pokud chcete prodat Váš byt rychle, kvalitně a za nejvyšší cenu, v našem případě do měsíce, tak kontaktujte pana Střídu.

Bytu se věnoval jiz před rekonstrukci a směřoval firmu provádějíci rekonstrukci k dokonalemu výsledku. Po dokončeni rekonstrukce mu byly předány klíče a za měsíc bylo prodáno za vyšší částku než jsme počítaly.

Moc děkujeme za ochotu a skvělý přístup k práci.

Hezký den 

Dagmar Chmelová

Dobrý den pane Střído,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za užasnou spolupráci s Vámi. 

S Vaší prací při koupi bytu jsem byla moc spokojená,  Vaše úžasná rychlost a spolehlivost, ve všech řešení co bylo potřeba.

Dále děkuji za doporučení osob s kterými spolupracujete, ať už se to týká pana truhláře, pana Ondráčka, který mi přidělá markýzy a klimatizaci a v neposlední řadě úžasné, velmi příjemné dizignerky pí Mrázkové, bez které bych byla bezradná.  Z vlastní zkušenosti vím, že Váš přístup je na trhu spíše výjimkou, takže jsem měla velké štěstí, že jsem jako kupující na Vás natrefila. 

Vše jste zařídil rychlostí blesku a i po předání bytu se zajímáte jak vše pokračuje, jsem za to moc vděčná a moc děkuji za vše, budu Vás s radostí doporučovat.

Mějte se moc hezky,  

Martina Jakubcová

Chtěla bych vyjádřit vděk za služby a precizní servis, který mi poskytla realitní kancelář, jmenovitě pan Marek Střída. Jsem nesmírně spokojena se všemi fázemi procesu – od výběru nemovitosti, přes odborné rady, vždy vstřícně a rychle podané, až po poradenství právního charakteru. Nesmírně si cením zázemí, které kancelář pro důležitý životní krok dokáže vytvořit, a vřele ji doporučuji.

 

Barbora Kroulíková, Jablonné nad Orlicí

Vážený pane Střído,

bylo to poprvé, co jsem kupoval a pronajímal nemovitost prostřednictvím realitního makléře. Trochu jsem se obával, že narazím na nechvalně z filmů známý typ agenta. Musím říci, že po osobní zkušenosti s tím, jak příjemná komunikace s profesionálním makléřem - jakým bezesporu jste - může  být a kolik taková spolupráce ušetří času a nervů, mohu tento způsob obstarávání nemovitostí jen doporučit.
Děkuji za váš přístup a péči, kterou jste věnoval prodeji i pronájmu bytu a přeji vám hodně obchodních i osobních úspěchů.
 
S pozdravem 
Ivo Frič
 

Dobrý den, Marku,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za opět skvělou spolupráci!!

Díky profesionalitě realitní kanceláře a makléře pana Střídy jsme prodali byt během krátké doby za velmi dobrou cenu. Ostatní služby (advokátní úschova, vyřizování na KN, jednání se správcovskou společností, atd. …) je zde samozřejmostí. Klient se nemusí o nic starat, vše vyřeší realitní kancelář na základě plné moci. Pan Střída pracuje rychle, efektivně, profesionálně a s lidským přístupem, má s klienty trpělivost, vše vysvětlí tak, aby bylo srozumitelné. Tuto realitní kancelář doporučuji dál.

Děkuji za spolupráci a těším se příště :)

Kateřina Kyselová

Dobrý den, pane Střído,

zasílám slíbenému hodnocení: 

S Vaší prací jsme byli při koupi bytu velmi spokojeni. Od první prohlídky bytu až do konce spolupráce jste byl proaktivní a spolehlivý. Děkujeme za Váš individuální přístup, který nám pomohl překonat nečekané právní a technické překážky způsobené třetí stranou, a to i po ukončení transakce koupě. Vy i paní Mgr. Dubanská jste se snažili situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran, rychle a hlavně nad rámec Vašich povinností. Z vlastní zkušenosti víme, že takový přístup je na dnešním trhu nemovitostí spíše světlou výjimkou. Služby realitní kanceláře Reality Two jsme již doporučili známým a budeme doporučovat dále.

Děkujeme také za kontakt na pana finančního poradce Kovalovského, který má taktéž velmi osobní i profesionální přístup. Již jsme jeho služeb využili i mimo koupi bytu.

Děkujeme také za kontakt na pana Halbgebauera ze společnosti SDKtři, která nám byt rekonstruovala. 

S pozdravem a přáním dalších úspěchů,

Martina a Jan Brázdilovi

Dobrý deň pán Střída,

Vynikajúca spolupráca, ľudsky prístup, perfektná komunikácia. Sme veľmi spokojní zákazníci ( a to už po druhej, najskôr kúpa, teraz predaj).

A aj do budúcna pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti rátame výhradne s vašimi službami. 

Dakujeme

Soňa Hrubá Pučeková s rodinou :)

Dobrý večer Marku,

Děkujeme za email a informace o ukončení celého procesu. Níže zasíláme hodnocení spokojenosti:
 
Vždy profesionalní a příjemné jednání manažera prodeje - při osobním jednaní i v ostatní komunikaci. Vždy dodržení termínů a dohod. Ochotný vysvětlit nejasnosti a k dispozici pro veškeré dotazy. Spolehlivé jednaní.
 
Servis RK - vše v pořádku, služby dle očekávání. Spokojenost s RK je ale velmi ovlivněna osobou makléře, který RK reprezentuje a obchod zajišťuje, v tomto případě s panem Markem Střídou, s kterým jsme byli opravdu velmi spokojeni.
 
Pravní servis - profesionalní a příjemné jednaní paní advokátky. V našem připadě zcela bez problémů a komplilaci, tedy s výsledkem jsme velmi spokojeni. :)
 
Určitě celková spokojenost s realizací koupě našeho bytu. Rádi RK doporučíme dál. :)
 
Děkujeme a přejeme další uspěšné prodeje!
 
Gavlasovi

Milý Marku,

ráda bych Vám tímto způsobem vyjádřila poděkování za Vaši spolupráci při prodeji bytu, která obsáhlá služby nad rámec standardních služeb makléře.
Velmi oceňuji, že jsem mohla mít důvěru a zbytečně necestovat do ČR, neb díky mé pracovní vytíženosti v zahraničí jsou to velké náklady.
Byl jste pro mě také oporou při řešení technických závad v bytě, pro které jste investoval svůj čas a vše koordinoval do finálního řešení, aniž bych musela být přítomna.
Jsem velmi potěšena, že v dnešní uspěchané době potkáváme otevřená srdce, aniž bychom se osobně znali. 
Vaše služby bude vřele doporučovat.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, úspěšné obchody a hlavně hodně lásky ve všech oblastech Vašeho života.
Bylo mi ctí, s Vámi spolupracovat.
 
S přáním pěkného dne, Iveta Kovářová
Dobry den,
 
Díky moc za e-mail a informace o dalších krocích. Bylo to s Vámi opravdové potěšení a snadná spolupráce, dělal jste svou práci bezchybně a dokonce jste dělal navíc i za jiné lidi a to po celou dobu s úsměvem. Myslíme si, že Vám nemůžeme dostatečně poděkovat za úsilí, které jste vynaložil. Byl jste prostě nejlepší a my měli štěstí, že jsme Vás našli. Pokud jde o rekonstrukci, udělali skvělou práci a děkujeme za doporučení. Takže ještě jednou Vám oběma, Marku a Ondřeji, velmi děkujeme a prosím pokračujte takto i nadále EmojiEmojiEmojiEmoji
 
S pozdravem,
Mohamed

Dobrý den,


Se službami realitní kancelárře Reality Two zastupovanou panem Střídou jsem byl opravdu spokojen. Korektní, velmi rychlé a férové jednání.

Vše bylo zajištěno a proběhlo v pořádku. Úschova peněz proběhla také bez problému. Stejně tak pomoc s hypotečním úvěrem.


Děkuji


Libor Konětopský


Dobrý den, pane magistře. 

Na realitní kancelář Reality Two a makléře p. Střídu jsem dostal kontakt od kamaráda. Musíme mu poděkovat za profesionální přístup od začátku do konce při prodeji našeho bytu a skvělou práci. Pomohl i s výběrem hypotečního úvěru pro koupi našeho nového bytu a právním servisem. Vše proběhlo k naší spokojenosti a o nic jsme se nemuseli starat. Rozhodně mohu jen doporučit!

S přátelským pozdravem
Ing. Jan Vacek

Dobrý den pane magistře,


pokud jde o hodnocení poskytnutých služeb, tak nemám žádné výtky. Vaše znalost realitního trhu umožnila dosáhnout vyšší prodejní ceny při současném uskutečnění prodeje v krátkém časovém termínu. Oceňuji zajištění prohlídek bez nutnosti mojí přítomnosti. Moc se mi líbila i fotografie celého domu v inzerátu - tak pěkné zachycení stavby a jejího okolí jsem v žádném inzerátu konkurenční RK nenašel. Právní servis fungoval dobře, jelikož návrhy na katastru nemovitostí byly přijaty hned při prvním podání. Advokátní úschova též proběhla správně. Vaše služby hodnotím celkově na velmi vysoké úrovni a byl jsem zcela spokojen. 

 

S přáním hezkého dne

Ing. Michal Hala

Dobry den Marku,

děkuji za Vaši praci a pomoc, taky za doporučení fin.poradce jsem moc ráda, že jste mi dopomohli k bytu právě Vy dva. :) Ráda jsem Vás poznala a ráda Vás budu doporučovat.. Krasný den a ať se Vám daří..

Mullerová

Dobrý den,

děkujeme za výbornou spolupráci při koupi bytu. Oceňujeme rychlé a vstřícné jednání, přátelský přístup a snahu nám celkový proces co nejvíce usnadnit. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Rádi kanceláře Reality Two doporučíme dále.

S pozdravem
Iveta Forštová 

Dobrý den,

děkuji Vám za pomoc při koupi bytu, vše proběhlo dle domluvy, v krátkém čase a bez komplikací, co jste řekl, to jste také udělal. S Vaši prací, službami RK i právním servisem jsem byla velice spokojená.

S pozdravem a přáním všecho hezkého,

D.D.

Dobrý den,

děkuji Vám za pomoc při prodeji bytu. S Vaší prací jsem byla spokojená, jste vstřícný, spolehlivý a vše proběhlo bez problémů.
 
S přáním hezkého dne

Kateřina Krunclová

Dobrý den Marku,

pár řádků:
díky spolupráci s panem Střídou se byt prodal za námi stanovenou cenu, ve velice krátké době a navíc RK vše zařídila za nás (KÚ, advokátní úschova, převod energií, atd. ...). Maximální spokojenost se službami. Markovi děkuji za trpělivost a super přístup.
 
Hezký den
 
Kateřina Kyselová
Vážený pane magistře,
 
jsem rád, že jsem při hledání bytu narazil zrovna na Vaši nabídku. Díky všem varováním před realitními makléři jsem k Vám choval značnou nedůvěru a opatrnost. Vaše práce a okamžité reakce s maximální ochotou a trpělivostí mě však velmi rychle přesvědčily, že mé předsudky jsou vůči Vám zcela zbytečné. Děkuji Vám za Vaši skvělou práci.
 
S pozdravem
 
Tomáš K.
Děkuji panu Střídovi z RK Reality Two za zprostředkování koupě družstevního bytu na Praze 10. Byla jsem s jednáním pana makléře velmi spokojená, ochotně zodpověděl všechny mé dotazy týkající se koupě i úschovy. Právní servis byl v pořádku, smlouvy i úschova u paní advokátky. Vřele doporučuji k nákupu a jistě i k prodeji nemovitosti přes tuto menší, ale solidní RK. 
 
Přeji hodně úspěchů a děkuji.
Petra Ch.

Dobrý den pane Střído,

S Vaší prací a službami Reality Two jsem byl absolutně spokojen. Na čem jsme se domluvili to platilo. Vše proběhlo bez komplikací a v rychlosti.

Ještě jednou děkuji a s přáním všeho dobrého,

Jan Beneš

Zdravím, Marku,

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Marku Střídovi a jeho kanceláři Reality Two za zcela nadstandardní servis, spojený jednak s prodejem mé nemovitosti, a jednak s vyhledáním a právní podporou při pořizování nemovitosti jiné. Pana Marka Střídu mi doporučil můj soused, který sám byl nadmíru spokojen. Pokud hledáte odborníka znalého aktuálního realitního trhu, poctivého, zodpovědného, držícího slovo, hájícího Vaše zájmy, jako své vlastní, pak se obraťte na pana Střídu. Dovolil jsem si nechat jeho jednu nadmíru hodnotnou vlastnost nakonec: rychlost. Pořád platí, že kdo rychle dává, dvakrát dává - v jeho případě jsou to stoprocentní služby. Rád připojím své jméno do seznamu jeho spokojených zákazníků. Pořád existují slušní lidé, pro které znamená podání ruky více, než podpis smlouvy.

Zdravím srdečně,

Dipl.-Ing. Petr Korčák

Se službami realitní kanceláře Reality Two2 jsme byli maximálně spokojeni. Prodej našeho řadového rodinného domu na Praze 22 proběhl hladce, přičemž vyřešení všech potřebných náležitostí jsme mohli s klidem přenechat našemu makléři Mgr. Marku Střídovi, který při hledání vhodného kupujícího zohlednil všechny naše podmínky a požadavky, pravidelně nás informoval o vývoji jednání se zájemci, zařídil přípravu všech potřebných smluv vč. bankovní úschovy a vše dotáhl ke zdárnému konci, na kterém jsme byli spokojeni jak my, jako prodávající, tak i kupující. Mohu tedy určitě jen doporučit, a to jak pro prodej, tak určitě i koupi nemovitosti.

Mgr. Tomáš Košulič a Radka Košuličová

Dobrý deň,

s Vašimi službami sme boli veľmi spokojní. Napriek tomu, že sme kupovali prvý byt a vo veľa veciach sme nemali prehľad,vždy sme sa dočkali dobrej rady. Z reálitých agentov sme mali trošku strach, nakoľko nie vždy zvyknú mať dobré meno, spolupráca s Vami nás ale presvedčila o opaku.
Komunikácia bola takmer vždy výborná, to že sme mohli absolvovať niekoľko obhliadok bolo tiež fajn, rovnako sme boli spokojní s tým, ako prebiehala komunikácia medzi Vami a finančním poradcom p. Malým (hlavne to, že všetko išlo mimo nás :)). Drvivá väčšina prebehla úplne bezproblémovo a my sme veľmi spokojní s tým, že sme sa práve pre Vaše služby rozhodli.
 
Za všetko ešte raz ďakujeme a prajeme pekný večer.
 
Prídavok, Koreňová

Dobrý den, 

zpětná vazba na koupi řadového domku:
 
Se službami pana Střídy jsme byli spokojeni, navíc zajistil finanční poradkyni, která nám pomohla vybrat a hlavně získat hypotéku. A i přes některé komplikace s bankami, vše dobře dopadlo a koupě mohla být díky tomu dokončena. 
Děkujeme za vytrvalé a vstřícné jednání! 
Vrkočovi

P.S. Krásný Nový rok a hodně úspěšných prodejů :-) 

1 2 3 4