Názory našich klientů


Dobrý den, posílám slíbené hodnocení. Chtěla bych velmi poděkovat za práci pana Střídy při koupi bytu. Jednání s majitelem bytu nebylo úplně nejjednodušší, ale díky pomoci pana Střídy jsme všechno zvládli a vše dopadlo naprosto v pořádku. Jednání realitní kanceláře, advokátky i pana Střídy považuji za naprosto profesionální a můžu jejich služby s klidným svědomím doporučit. Velmi mi vyhovovalo, že jsem se nebála na nic zeptat, v podstatě nic nebyl problém a co jsem potřebovala s tím mi pan Střída poradil nebo mi sám sehnal. Moc děkuji za spolupráci Ing. Zdeňka Názlerová

Dobrý den pane Magistře,

s Vaší prací i prací paní advokátky jsem byl velmi spokojený. Jsem přesvědčen, že kvalita byla vysoce nadstandardní, v řadě věcí jste myslím pomohl i nad rámec svých povinností, na nic se nečekalo, vše klapalo jak mělo. Takže spokojen jsem byl velmi, a to včetně přátelského a korektního jednání. Takže Vám za vše moc děkuji, přeci jen člověk nedělá podobné operace každý den, a je rád, pokud může makléři důvěřovat. Přeji hodně úspěchů a ještě jednou děkuji.

Jan Jiskra, Doc.MUDr, PhD

Dobry den,

Posílám hodnocení: Chci poděkovat realitní kancelář Reality Two2 za pomoc při prodeje mého bytu. Především za individuální přístup. Pokud chcete někoho, koho opravdu bude zajímat prodej vašeho majetku, někoho, kdo rozumí různým druhům nemovitosti, tak doporučuji pana Marka Střidu. Děkuji, že jste vždycky byl v kontaktu, prodal dlouhodobě inzerovaný byt během 3 týdnů a Já jsem ještě navíc nemusela nikam chodit a nic řešit až do doby podpisu smluv a poté, včetně předání bytu a převedení energií (prodej jsme řešili na základě plné moci). Což pro mě bylo důležitý, protože jsem pořád v praci a navíc jsem cizinka. 
 
Ať se daří.
 
I. Dzyaman

Dobrý den pane Kročko.

Bydlí se nám bajecne, děkuji za optání. s vašimi službami jsem byla spokojena. Bylo prijemne s Vámi udělat zároveň dva obchody najednou. Přeji hezký den Helena Mala 


Dobrý den pane Střído, chtěla bych Vám poděkovat za profesionální přístup k prodeji mého bytu. Je pravda, že jsem Vás ke spolupráci vyzvala na základě kladného doporučení mé dobré známé. Nicméně jste nezůstal své pověsti nic dlužen. Od začátku jsem viděla jasné kroky, které vedly k prodeji nemovitosti. Rychlé jasné zformulování inzerátu, jeho zveřejnění, Aktivní účast při prohlídkách, Týdenní přehledné informace o stavu zakázky. Návrhy jak postupovat dál při obměňování zakázky- to jsou akční kroky, které vedou k prodeji. Během inzerování nemovitosti jste nám pomohl při souvisejících úkonech, které se týkaly, zadaného prodeje. To vše vedlo k důvěře mezi klientem a makléřem. Dobrý následný právní servis a zpracování celé zakázky      Závěrečné kroky s převodem nemovisti nepostrádaly nic na profesionalitě, která provázela celou naši spolupráci. Jsem ráda, že jsem s Vámi tento obchod zrealizovala a s klidem, Vás, jako makléře, dále doporučím. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti a v osobním životě.      S pozdravem Blanka Havlíčková 

 

Dobrý den,                                                                                                                                                         

Při hodnocení práce pana Martina Kročka musím vysoce kladně hodnotit veškeré činnosti, které při nabídce a zprostředkování koupě byly doposud provedeny. Schůzky byly připravovány včas, proběhly vždy přesně v dojednaném čase. Informace, které mi poskytl byly korektní. Připravované podklady byly úplné a věcně správné. Rovněž spolupráce s paní Dubanskou a Kučerovou byly na výborné úrovni.

Děkuji tímto za jejich služby.

S pozdravem

Ivana Ošťádalová

Dobrý den,

s prací pana Střídy jsem byla velice spokojená, vše proběhlo naprosto v pořádku a velice rychle. Nebyl problém se na čemkoli domluvit, vždy byl k dispozici. Pokaždé rád pomohl a poradil. Jeho přístup byl vstřícný a profesionální. Velice oceňuji, že během prohlídky se nesnažil zakrýt nedostatky bytu (což je obvyklá praxe makléřů), naopak je vyzdvihl a předem mě na ně upozornil. Mohu jedině doporučit! Jinak bych vám tedy ještě jednou chtěla poděkovat, bydlí se výborně a jsem hrozně ráda, že během měsíce od první prohlídky jsem mohla začít bydlet. Eva

Dobrý den pane Kroćko!

Chtěla bych poděkovat za vaši práci. My jsme velice spokojeni.

Dekujeme za profesionální přístup,manžele Usmanovy.

Dobrý den Marku,

K naší spolupráci ohledně koupi nemovitosti nemám co vytkounout, vše probíhalo v dohodnutých termínech, nikde se ani jednou nezasekla komunikace a nevyskytl žádný problém. Mohu Vás jen doporučovat dál :-)
Jediná drobnost do budoucna - co se týká stavu měřáků topení, tak to u těchto měřáků je tak, že jeden údaj je stav za předchozí měření a jedno číslo je stav nového měření, číslo měřáku je vyryto přímo na přístroji. 
Jinak naprosto bez chyby a maximální spokojenost s Vámi.

Děkuji a třeba někdy opět na shledanou. S pozdravem Martin Papoušek

Vazeny pane Krocko,

Jsem velice spokojena s komplexnim zajistenim koupe nemovitosti. Velice mily byl osobni a profesionalni pristup, zajem o klienta, i komunikace. Mnohokrat dekuji za vsechno, i za skvele doporucene pravni a financni sluzby. 
S radosti Vas doporucuji dale.
Preji mnoho uspechu a a jeste vice spokojenych klientu.
 
Jsem s pozdravem
 
Hojsakova

Dobrý den,

děkuji za vám moc za spolupráci.

V lednu 2016 jsem nabídla svůj byt k prodeji. Inzerát, fotografie jsme si připravili sami v naší režii. Právní servis jsme měli také připravený. Nabídka vzbudila obrovský zájem jak ze strany kupujících, tak ze strany desítek RK. Všechny RK chtěli byt nabízet, některé nabízely výhradní zastoupení. Nezřídka se stávalo, že mě kontaktovalo více makléřů z jedné společnosti. RK si chtěli sami byt prohlédnout, fotit, aby měli originální nabídku. Bylo pro mě těžké zvládat s nimi i jen základní telefonickou komunikaci, protože těch telefonů byly desítky denně. Bylo pro mě i těžké rozlišit, kdo je zájemce a kdo RK, protože komunikace RK byla často záměrně matoucí, aby se dostali do dveří.

Z  přístupu a prezentace jejich přidané hodnoty jsem byla zklamaná a obtěžovalo mě, že odvádí moji pozornost od skutečných zájemců o byt a připravují mě o čas a energii.

Pan Kročko za této situace jako jediný zvolil správnou strategii. Na prohlídky bytu přišel rovnou se zájemci. Dobře se na obě schůzky připravil na základě našeho inzerátu a fotografií. Na rozdíl od jiných RK nepotřeboval předběžnou schůzku a nezatěžoval nás dotazy, na které by stejně byly odpovědi v inzerátu, nezatěžoval nás nadbytečnou administrativou – smlouva o spolupráci, formuláře atd…

Oba zájemci o byt chtěli pokračovat v dalším jednání – o ceně. Pan Kročko byl velice dobrým moderátorem těchto jednání a dokázal nalézt společnou shodu. Mimo jiné jsme se dohodli, že právní servis zajistí realitní kancelář Reality Two2 s.r.o. Připravené dokumenty byly kvalitní, to také nebývá u všech realitních společností zvykem. Řešili jsme opravdu jen kosmetické detaily. Celý proces rezervace a následný převod vlastnických práv byl nejrychlejší, jaký mohl být, nikde jsme neměli žádné zbytečné prostoje a to dílky kompetentnosti týmu Reality Two2 s.r.o. a spolupráci kupující. Jsem přesvědčená, že celý obchod se uskutečnil takto hladce proto, že paní kupující měla maximální důvěru v pana Kročka a nechala se v klidu celým procesem provést, ačkoliv jsem měla dojem, že se jednalo o její první koupi nemovitosti. I na mě pan Kročko udělal velký dojem, mimo jiné si cením toho, že dokázal všechny potenciální zádrhele rychle identifikovat a efektivně a správně vyřešit. Díky tomu ani k žádným zádrhelům nedošlo.

S pozdravem a přáním dalších úspěchů,

Součková

Dobrý den pane Střído,

omlouvám se za zpoždění se zpětnou vazbou, peníze dorazily na účet již v pondělí. Z hlediska ohodnocení naší spolupráce: vše proběhlo naprosto OK a nemám žádné výhrady. Spolupráci s Vámi mohu komukoliv doporučit.

S pozdravem

B.Burda

Se službami společnosti RealityTwo jsem byl spokojen. Ze strany pana Střídy bylo splněno vše tak, jak bylo dojednáno.
Ještě jednou děkuji za rychlý a bezproblémový prodej bytu.

S pozdravem

Michal Skalický

 

Dobrý deň p. Střída,

byva sa nam naozaj dobre, postupne si to nejak dozariadujeme aby bolo vsetko tak ako ma byt. Sme velmi spokojni s tym ako sme si vybrali, byt je presne podla nasich predstav a okolie taktiez.

So sluzbami sme boli velmi spokojni, konkretne s vasou pracou. Touto cestou sa vam chcem podakovat za vsetku trpezlivost co ste s nami mali :). Na par malickosti cely proces prebehol naozaj hladko. Taktiez s p. Dubanskou nebol ziadny problem a s jejimi pravnimi sluzbami sme boli naozaj spokojeni.

Mame len kladne dojmy a radi vas doporucime aj nasim blizkym alebo v buducnosti sa aj my znova radi na vas obratime.

Dakujeme za vsetko

Pekny vikend

Ing. Sona Hruba

Dobrý večer pane Střída.
Chtěla bych poděkovat za vaši práci.Jsem s vašimi službami byla velíce spokojená.Doporučiji
Dekuji Svitlana Trishchuk

Zhodnocení:

Plusy:

a) Bezproblémová komunikace (hodně pohodová) s Markem Střídou b) Rýchlá a efektivní komunikace (a to i když nastaly obtíže) c) RK se snažila najít řešení, které vyhovuje obou stranám d)Obchod se zdařil

Mínusy:

a) Raiffeisen banka, kterou jsem si vybral k úschově financí, udělala chybu ve smlouvě o jistotním účtu (opomněla zaznamenat do podmínek uvolnění financí z úschovy krom zápisu zástavního práva financující banky kupujícího, také zápis práva zcizení, který nově banky zapisují do katastru nemovitostí a bylo tak potřeba řešit dodatek - všimli jsme si toho ještě v době, kdy se byt převáděl na katastru nemovitostí, pan Střída zajistil nápravu a uvolnění financí z úschovy se tedy nijak nezdrželo).

Pokud bych chtěl dělat další obchod s realitní kanceláří, tak bych ho dělal přes Reality Two, především kvůli Vám (Marek Střída) – vyhovovala mi Vaše komunikace a otevřenost

Mějte se

Martin Meloun

Koupě bytu prostřednictvím p. Střídy zástupce RK Reality Two proběhla velice rychle a pro mne naprosto srozumitelně, dostala jsem veškeré informace a vše bylo ze strany p. Střídy zajištěno. S koupí jsem velice spokojena. S pozdravem M.Mašková

Dobrý den pane Magistře,

prvotně jsem ocenil, že všichni zájemci, kterým jste prohlídku zprostředkoval, měli o koupi  evidentní zájem. Co se týká samotného zprostředkování koupě se současnou kupující, velmi jsem oceňoval rychlost, s jakou jste připravoval podklady a posunoval prodej k jeho realizaci. Jistě na tom měla podíl i "bezproblémovost" strany kupující, ale hlavní zásluha na prodeji bez zbytečných prodlení se dá přičítat Vám. Děkuji za profesionální přístup.

M. F.

Spolupráce s panem Střídou byla rychlá a konstruktivní.

Díky naprosto profesionálnímu přístupu pana Střídy a právnickému servisu paní Dubanské jsem se nemusel o „NIC“ starat a vyřídili jsme koupi bytu v optimálně krátkém čase a bez jakéhokoli rizika.

Se stejnou efektivitou jsme úspěšně našli také nájemce pro náš byt.

Reality Two vřele doporučuji.

P. Průša 

Dobrý den pane Střído, 

Se službami Vaši RK jsem byl spokojen. Odvedl jste profesionální práci.
 
děkuji Smaha

Pěkné pondělní poledne,

Pan Marek Střída, realitní makléř Reality Two, mi pomohl získat pěkný byt v Praze, byl neskutečně trpělivý a snažil se všechno domluvit tak, aby to co nejvíce vyhovovalo mně, což nebylo jednoduché, protože jsem kupovala byt ze zahraničí. Jedná se o moji první zkušenost ve světě nemovitosí, ale když někomu řeknu, že vše proběhlo bez problémů ze strany RK, nikdo mi nechce věřit. Děkuji a můžu jen vřele doporučit. Martina Fabiánová
Spolupráce s realitní kanceláří Reality TWO se mi po několika zkušenostech s předchozími jinými jeví jako vzor toho, jak by měly takové služby vypadat. Jednání pana Střídy je profesionální a vstřícné k Vašim třeba i nadstandardním potřebám řešit něco jinak s ohledem časové nebo jiné potíže. Co se domluvilo vždy platilo a také bylo splněno. Celý tým funguje výborně, i práce s právničkou paní Dubanskou, která mi pomohla rozklíčovat kontroverzní smlouvy předchozí kanceláře, která se také nazývala realitní.
Najít kancelář jako je Reality TWO není automatické a všem, kteří potřebují spolehlivou a seriózní firmu v zastupování na obtížném českém realitním trhu, která bude stát za Vámi, doporučuji.

Jaroslav Jankovský      

Dobrý den pane Střído,

posílám zhodnocení:"S panem Střídou a výběrem kanceláře Reality Two jsme byli spokojeni. Pomohli nám získat nádherný byt ve skvělé lokalitě, ke kterému bychom se sami asi jen těžko dostali. Postarali se o hladký průběh vyřízení všech záležitostí, jednání bylo vždy milé a byli jsme dobře informováni o postupu celé věci. Spokojeni jsme byli i s prací paní Dubanské a hypotenčního poradce pana Červeného, se kterými Reality Two spolupracuje. Učitě doporučujeme. "

S pozdravem Janderová

Dobrý deň Marek,

Ďakujeme za profesionálny prístup, včasné a kompletné informácie pri celom procese a pomoc od začiatku do konca kúpy bytu. Jeho profesionálny a vstrícny prístup prispeli k tomu, aby sme sa v našom novom domove cítili ako doma. Ešte raz ďakujeme. Eva Murínová

Při prodeji bytu jsem se obrátila na realitní kancelář Reality Two. S jejími službami jsem byla maximálně spokojena. Vše proběhlo podle mých představ,všechny sjednané termíny byly dodrženy.Vše bylo v pořádku,tak,jak jsem si představovala. Kozáková Vítězslava

1 2 3 4