Názory našich klientů

Spolupráce s realitní kanceláří Reality Two, tedy s panem Střídou, byla velmi profesionální a ke vší spokojenosti. Jeho servis byl 100%, neustále jsme měli aktuální informace. Také spolupráce s paní právničkou Dubanskou u které byly uložené finance, a se kterou pan Střída spolupracuje, byla perfektní. Byla to ta nejsprávnější volba! 

Zdraví Alena Jiránková

S prací vaší a vaší RK jsem byla nadmíru spokojená ačkoliv jsme si vás nevybrali ale vybrali si vás slečna Janderová a pan Dobeš.

Vše jste nám podrobně vysvětloval  a promptně nás o všem informoval i nad rámec vašich povinností.
Spolupráce s vámi byla povýšena na přátelskou komunikaci založenou na  vzájemné důvěře.
To, že jsem prodejem bytu po mamince pověřila (z toho ohromného množství RK, které nás kontaktovaly) právě vás, považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.
S prací paní Dubanské jsme byli také velice spokojeni.
Přeji vám mnoho úspěchů v činnosti RK Two a i v osobním životě.
Vaši Realitní kancelář budu v budoucnu doporučovat všem svým známým a přátelům.
 
S pozdravem
Dagmar Friedlaenderová

Dobrý den pane Střída,

omlouváme se, ale trochu nestíháme :-)

Se všemi službami z vaší strany určitě maximální spokojenost. Během celého jednání nebyl žádný větší problém. Určitě doporučujeme.

S pozdravem

Radka Lenská

Dobrý den Marku,

omlouvám se, že píšu až teď, ale příjemné rodinné události mi teď vzaly dost času :-)

Rádi bychom Vám poděkovali za velmi příjemné, profesionální vystupování a pomoc nejprve s koupí a potom s prodejem bytu.

Už při prvním setkání před dvěma lety jste na nás zapůsobil jako profesionál a později když jsme prodávali byt, tak jiná volba než se obrátit na Vás nás ani nenapadla a opět jste nezklamal.Váš přístup a jednání, domlouvání schůzek, způsob prezentace bytu a v neposlední řadě i rady jak postupovat jsou velice profesionální.Díky Vám jsme byt prodali v krátké době ke spokojenosti všech.Ještě jednou děkujeme a přejeme jak v profesním tak v osobním životě mnoho úspěchů.

 Pavel, Diana a Norbert Michalcovi

Dobry den,

Dekujeme Vam pane Strida za Vas profesionalni pristup během procesu koupě našeho bytu.Vždy jsme byli o vsem informováni,a o nic jsme se nestarali.

Doporučujeme pana Stridu a servis realitní kanceláře Reality Two i dalsim klientům- budete určitě spokojeni, jako my.

Tarasovi

Dobrý den pane Kročko,

Co napsat do takového hodnocení? Komunikace byla od začátku v pohodě, cokoli bylo potřeba se dalo i operativně změnit, což je v dnešní době hodně důležité, rady, doporučení a následná péče po najití kupce byly taky v pořádku, tak že za nás máte 90% ze 100, neboť vždy je co zlepšovat jak říká klasik, občas to skříplo, ale nic co by mělo pobrat podstatnou část bodové škály. Celkově výborný.

Ctirad Babůrek

Přeji pěkný den pane Kročko

prosím Vás, byl jsem velmi spokojen s vaší prací a přístupem, a hlavně s bezproblémovým a hladkým převodem a celou realizací prodeje bytu. Přesně tak to má být dáte peníze, dostanete byt. Nic víc, nic míň. Ještě jednou děkuji

František Mazáč

ps. Syn je velmi spokojen a postupně se zabydlují :-)

Děkujeme panu Střídovi za vysokou profesionalitu a vstřícné jednání během celého procesu koupě bytu a převedení do našeho vlastnictví. Ocenili jsme zejména, že se vždy snažil nalézt nejlepší řešení pro obě strany - kupující i prodávající - a rovněž, že nás průběžně informoval o postupu celého procesu. Nad rámec své práce také vyřídil zástavní smlouvy a převod nemovitosti na katastru a zasazoval se o to, aby schválení proběhlo co nejrychleji. Se službami pana Střídy jsme byli spokojeni a doporučujeme dalším klientům.

Marinovi

Dobrý den, posílám reflexi:

S prací realitního makléře pana Kročka jsem byla velmi spokojena. Byl ochotný a vstřícný. Sám inicioval komunikaci a informoval mě o průběhu vyřizování jednotlivých záležitostí. Přestože s nákupem nemovitosti jsem doposud neměla zkušenost, vše probíhalo dle mého soudu v pořádku. Nebyl problém ze změnami v rezervační i kupní smlouvě, i když jsem s těmito změnami přišla velmi krátce před podpisem. I můj právník na základě přečtení smluv konstatoval, že jsou velmi slušné a vstřícné pro obě zainteresované strany. Člen mé rodiny si nyní také zařizuje koupi bytu a jeho komunikace s realitní agenturou (jinou) je mnohem zdlouhavější a složitější. I po předání bytu mi bylo nabídnuto se na makléře případně obrátit s jakýmkoli dotazem, což mi připadá jako velmi vstřícné gesto.

Ještě jednou díky.

S pozdravem, Svobodová

Dobrý den,

Posílám krátké shrnutí spolupráce.

„Poslední dobou jsme většinou nevyhledávali spolupráci s realitními kancelářemi, vzhledem k našim špatným zkušenostem z minulosti. Proto jsme byli příjemně překvapeni profesionálním přístupem a tím, co vše pracovník realitní kanceláře zařídil sám a jaké služby byly zahrnuty v rezervační záloze (např. úschova).

Vše trochu kazí dlouhá čekací doba zpracování dokumentů na Katastrálním úřadu, ale to nelze ovlivnit a mohly to způsobit i Vánoční svátky.

Celkově jsme byli se spoluprací s reailitní kanceláří Reality Two2, s.r.o. velmi spokojeni.

S pozdravem

Brožovi

Dobrý den p.Střída,

Děkujeme Vám za Vaš profesionalní výkon a byli jsme velmi spokojení.

S pozdravem Kleinovi.

Dobrý den,

s realitní kanceláří Reality Two byla radost spolupracovat, ikdyž jsme původně náš byt chtěli prodávat sami.

První kontakt ze strany Reality Two2, proběhl totiž po telefonu příjemným a neagreasivním způsobem, bez sebemenšího nátlaku, jak tomu mnohdy u realitních kanceláří bývá.

Proto jsme se rozhodli, firmu Reality Two2, zastupovanou makléřem p. Bassettem pro prodej bytu využít.A když nám pan Bassetto přivedl do 5 dnů (a mezitím byla ještě sobota a neděle) hned 3 zájemce na prohlídku bytu, byli jsme víc než spokojeni.A o to více příjemně zaskočeni, když se hned prvnímu zájemci náš byt líbil a rezervoval si jej.Veškerý další postup, rezervace, příprava smluv, složení rezervační zálohy i podpis smluv v advokátní kanceláři proběhl naprosto profesionálním způsobem.Velký dík patří panu Bassettovi, jež celou akci prodeje bytu zaštítil (prodhlídka, příprava smluv, jednání s oběma stranami atd).

Rádi firmu Reality Two s.r.o. doporučujeme všem zájemcům o profesionální služby na trhu nemovitostí.

manželé Nakládalovi, Praha

Dobrý den pane Střído,

Co se týká hodnocení na Vás, potažmo na RK, tak já byl naprosto spokojený. Líbil se mi jak Váš aktivní přístup, tak i reakce na moje požadavky. Konkrétně změny smluv nebo časové změny. Myslím, že všechno probíhalo jak mělo. Mírně nervózní jsem byl při termínech, které dala k dispozici banka prodávajících. Vše se naštěstí stihlo. Advokátní kancelář pracovala také podle mých představ. Vás doporučím velice rád komukoliv. Bydlení je zatím velice příjemné. Myslel jsem, že budu rekonstruovat ještě letos, ale nakonec to nechám až po Novém roce. Postupně dokupuju vybavení. Včera zavedli internet do bytů, takže už i spojení "se světem" mám k dispozici.

Těšila mě spolupráce s Vámi.

S pozdravem Martin Picmaus

Dobrý deň,

s Reality Two máme výbornú skúsenosť. Vystriedali sme mnoho "špičkových" realitiek a tak naše skúsenosti neboli veľmi priaznivé - dokonca až zlé... Byt sme predávali cca 2 roky a ani jeden z realitných maklérov nám nepriviedol žiadneho vážneho záujemcu. To sa však zmenilo, keď sme nadviazali spoluprácu s p. Kročkom. Do mesiaca sme mali rezervačnú zmluvu. Byt sme predali bez výraznej zmeny ceny, za ktorú sme ho predávali. Predaj - od podpisu rezervačnej zmluvy až po konečný prevod penazí na náš účet prebiehol bez jedinej chyby. Pán Kročko je realitný maklér skúsený, ústretový a vždy ochotný.Ďakujeme.S pozdravem Škulavíkovi

Dobrý deň pán Střída,

Priebeh obchodu bol pre mňa ako kupujúceho veľmi jednoduchý. Najťažší bol výber z ponuky bytov. Po zohľadnení všetkých kritérií sme si vybrali byt na Bartoškovej ulici a dcéra Vás ako makléra oslovila. Ďalej to prebiehalo presne tak, ako si ja ako kupujúci predstavujem kúpu nehnuteľnosti. Rýchla a bezproblémová prehliadka bytu, po rozhodnutí o kúpe zmluvné zarezervovanie bytu. Mňa potešilo to, že zmluvu mohla podpísať aj dcéra, nemusel som kvôli nej cestovať do Prahy. Veľmi oceňujem kompletný servis ohľadne zmlúv, ako aj spôsob ako bolo nakladané s finančnými prostriedkami. Myslím tým spôsob úschovy finančných prostriedkov, ktorá zaručovala predávajúcemu aj kupujúcemu serióznosť obchodu. Ja ako kupujúci som nemal žiadne povinnosti, len sme podpísali zmluvu a odoslal som peniaze.Dostával som mailom všetky potrebné informácie, vždy som vedel čo sa deje. Bolo to veľmi pohodlné.
Pán Střída, chcem Vám poďakovať za to, akým spôsobom ste sa nám venoval. Vašou profesionalitou spolu s formou komunikácie a ochotou ste si rýchlo získal našu priazeň. Bola radosť s Vami obchodovať. Aj keď v tomto prípadesa mi zle hovorí o obchode, nemal som pocit, že obchodujeme. Mal som pociť, že nám pomáhate splniť si náš sen. A to je pre mňa oveľa viac, ako "obchod".

Želám Vám veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci.S pozdravom Pavol Truban

Dobrý den pane Střída,

Byl jsem spokojem s vase prace a pracujete jako professional. Porad informoval mne jak vsechno probiha. Vse vyresil. Super servis realitní kancelare Reality Two.

Best regards, Nurlan.

Dobrý den, pane Kročko,

Zde posílám hodnocení: Se spoluprácí s Reality Two a zvláště pak panem Martinem Kročkem jsme byli velice spokojeni. Po téměř ročním hledání vhodného bydlení jsme se rozhodli pro koupi bytu 4kk. Již na začátku při telefonickém kontaktu mě pan makléř upozornil na problémově řešenou kuchyni, což mi přišlo férové. Pan Kročko je velice profesionální makléř, vždy ochotný cokoliv rychle řešit, spolehlivý a hlavně lidský. Z těchto důvodů koupě bytu byla příjemná, rychá a bez komplikací. Děkujeme.

LV

1 2 3 4