Názory našich klientů

Vyjádření ke kvalitě poskytované služby

Klientovi byla realitní kanceláří poskytnuta služba, v souladu se smlouvou, zprostředkování a realizace prodeje nemovitosti – byt v městské části Praha Letňany.

Realitní kancelář začala pracovat neprodleně po uzavření smlouvy s klientem.

Své kroky realitní kancelář v nezbytné míře s klientem konzultovala, telefonicky nebo e-mailem.

Prohlídky prodávané nemovitosti koncentrovala realitní kancelář do několika dní, aby byl klient zatěžován návštěvami potenciálních zájemců co nejméně.

Z odezvy potenciálních zájemců bylo zjevné, že se realitní kanceláři podařilo stanovit reálnou cenu nemovitosti. O hledem na tuto skutečnost výběr kupce proběhl v realitně krátkém časovém úseku.

Služba související se samotným prodejem nemovitosti (sepsání smlouvy a souvisejících dokumentů, podpis smlouvy a souvisejících dokumentů, vyřízení podání na katastru nemovitostí ) na vysoké úrovni, vše srozumitelně vysvětleno.

Služby advokáta a úschovy financí byly realitní kanceláří zajištěny.

Realitní kancelář provedla klienta složitou operací, jako je prodej nemovitosti, rychle, srozumitelně a vždy „s úsměvem“. Klient byl s poskytnout službou velmi spokojen.

V Praze dne 30. 11. 2017

Mgr. Miroslava Bardonková v.r.

Dobrý den pane Střída,

 

se službami Reality Two a konkrétně se službami pana Mgr. Marka Střídy jsme byli maximálně spokojeni, veškerý servis a pomoc při řešení nákupu rodinného domu probíhal velmi pečlivě a nadstandardně. Děkujeme za nové bydlení.

 

Ivan a Helena Švingrovi.

Spolupráce s panem Střídou byla naprosto skvělá a díky profesionálnímu přístupu proběhl prodej bez jakýchkoliv problémů. Nemuseli jsme nic uhánět a vše proběhlo hladce. Pan Střída nám pomohl nejen se samotným prodejem, ale také i s přípravou domu k prodeji, kde bylo třeba nejprve pozemek a dům rozdělit. Jeho profesionální přistup k prodeji jsme velice ocenili, a to zvlástě poté, co jsme koupili dům skrze jinou realiní kancelář. Díky tomu jsme si uvědomili, že profeisonální přístup pana Střídy není samozřejmostí, ale spíše raritou. Pokud bychom kupovali další nemovitost, tak jedině s využitím služeb Reality Two a s žádnou jinou kanceláří bychom již sami nespolupracovali. Ušetřilo by nám to spoustu času, starostí a vrásek, jelikož chování jiných kanceláří je opravdu nesrovnatelné. Za naši rodinu mohu pana Střídu a služby Reality Two jedině doporučit..

Přejeme Vám Všechno dobré,

Vlkovi

Dobry den, 

V mem pripade se jednalo o zprostredkovani koupe druzstevniho bytu. Ocenuji pri nem nasazeni a vybornou komunikaci s panem Stridou. Od pravniho servisu a kvality smluv jsem ocekaval trochu vice, ale vse bylo dotazeno k me akceptaci a koupe k me spokojenosti. A tedy bych panu Stridovi i podruhe duveroval. Nicmene zustavam slovy: Duveruj, avsak proveruj. Diky. MH

Dobrý den,

posílám slíbené hodnocení:

Spolupráci s Reality Two při koupi bytu hodnotím pozitivně - profesionální jednání, rychlá komunikace, vysvětlení postupu. Vše vždy proběhlo v pořádku v domluveném termínu. Kladně hodnotím i právní služby a možnost spolupráce s hypotečním makléřem. Rozhodně mohu doporučit.

S pozdravem

Ing. Kateřina Poláková

Dobrý den, pane Střído, posílám Vám slíbenou recenzi na spolupráci s Vámi 

 

Již delší dobu jsme si vybírali s přítelkyní byt ke koupi. Primárně jsme hledali přes větší realitní kanceláře, neboť jsme měli obavu, aby u menší kanceláře nevznikly během procesu koupě nějaké problémy. Zalíbil se nám však byt, který byl nabízen realitní kanceláří Reality Two, jmenovitě panem Střídou. Z bytu jsme byli hned od první návštěvy nadšeni a pan Střída nám svým ochotným a vstřícným přístupem hodně napomohl k rozhodnutí o koupi tohoto bytu, právě přes realitní kancelář Reality Two. Celková komunikace s panem Střídou byla na profesionální úrovni. Dodržel vše, co slíbil, nikde se nevyskytl žádný problém a reagoval vždy téměř obratem v řešení všech nejasností či dotazů. Jsem rád, že jsme byt pořídili přes tuto realitní kancelář, neboť nám byly poskytnuty veškeré služby, které byly potřebné při koupi bytu a pan Střída nám navíc vyšel vstříc tím, že vyřídil veškerou komunikaci s úřady a doložil vše potřebné, co bylo potřeba zajistit.

 

 

S pozdravem

 

Michal Rohlíček

Dobrý den, pane Střído,

zde je slíbený feedback na spolupráci s Vámi.
 
S Vaší prací jsme byli celkově spokojeni. Vaše jednání bylo profesionální a bez zbytečných průtahů. Co jste řekl, jste vždy dodržel.
 
Mějte se krásně a ať se Vám daří!
 
S pozdravem,
 
Tereza Wongová
--
Bytové družstvo Větrov

Dobrý den, pane Střído,

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši skvěle provedenou práci při prodeji bytu. Zvláště za rychlé jednání a průběh prodeje nemovitosti. Vaše služby mohu všem jen doporučit.

S pozdravem Tomáš Grunt

Dobrý den Marku,

Ačkoliv jsem původně plánovala koupi nemovitosti pokud možno bez pomoci RK, nakonec jsem byla mile překvapena a ráda za pomoc, které se mi ze strany RK dostalo. Největší přínos jsem viděla jednak v sehrané spolupráci s hypotečním specialistou a za druhé v odbornosti a znalosti celého procesu, což značně ušetřilo čas a další stres v již tak značně náročném procesu. To, že již několik let s HP pracujete je znát, líbilo se mi, že jste si vyměňovali informace a domlouvali se na dalším postupu. Čas čekání a vyřizování se tak značně zkrátil. Ač jsem si již jednou podobnou situací prošla a vždy se na vše připravuji, byla jsem ráda, že celou záležitost někdo zkušený vede a ví, co je právě v tuto chvíli třeba udělat. Jitka K.

Dobrý den pane Střído,

co se týče hodnocení, tak jsme byli se vším absolutně spokojeni, právní servis a Vaše služby jsou naprosto v pořádku, vše proběhlo dle domluvy a rychle. Ostatně již jsme Vaše služby využili po několikáté a při další příležitosti budeme určitě spolupracovat zase jen s Vámi.

Děkujeme

Průšovi

Dobrý deň,
 
Vaše služby hodnotím rozhodne veľmi pozitívne. Náš výber vhodného bytu nebol vzhľadom na naše požiadavky práve najľahší a v priebehu hľadania sme opakovane menili kritéria, ktorým ste sa vždy prispůsobil a poslal nám množstvo zodpovedajúcich ponúk. Navyše ste nám vždy ešte dobre poradil. Následné podpisovanie zmlúv prebehlo bez najmenších problémov a veľmi nám pomohlo aj pripravenie podkladov na podpis zmluvy s dodávateľom elektriny. Váš prístup by som v skratke popísala ako profesionálny a zároveň priateľský, dobre sa nám s Vami komunikovalo. Keď bude komu, určite Vás rada odporučím - koniec koncov vaše služby sme využili už v minulosti a znovu sme Vás oslovili. Ďakujem za všetko a prajem všetko dobré.
 
Natália Trubanová

Zdravim pane Střída,

chtela bych podekovat za spolupraci pri koupi chaty v Libouni myslim ze se pri reseni ruznych problemu ktere pri takovychto akci vznikaji vzdy naslo rychle nejake reseni aby bylo vse vcas a rychle vyrizeno. Celkově jsem byla v celku spokojena pri referenci od znamych co meli za problemy s realitkou pri koupi ci prodeji si myslim ze jsme meli kliku.Urcite kdyz budu potrebovat obratim se na vas i klidne doporucim s pozdravem Iva a Jarda Bilkovi

Dobrý den, 

ráda bych poděkovala společnosti RealityTwo za profesionální přístup. Jednalo se o prodej menšího bytu v Praze na Jižním městě. Musím říct, že realitní makléř pan Střída byl velice trpělivý a uspěli jsme v kompromisu prodeje až téměř u 40. prohlídky. Pan Střída se pravidelně zajímal a informoval mě o aktuálním vývoji a situacích ohledně prodeje bytu.
Dále byl tak hodný, že mi pomáhal rovněž s nákupem nového bytu. Aby všechny termíny a smlouvy pasovaly časově ku spokojenosti všech tří stran. Při hledání bytu ke koupi jsem měla zkušenosti i s jinými makléři, kteří mi byty nabízeli. A musím říct, že jsem nemohla mít lepšího makléře. Jelikož na dnešním realitním trhu je chování vybraných makléřů opravdu neskutečné. Nikoliv však v této společnosti. Pana Střídu všem doporučuji a přeji všem úspěšné realitní obchody. 
 
Krásný den. S pozdravem
 
Radka Vaníčková 

Marka Střídu jsem poznal náhodou a tak jsem si zjistil i reference o jeho práci.
Jedna pisatelka píše kromě jiného, že mnoho mluví.
Jak jsem se později přesvědčil, měla pravdu.
Existuje jedno přísloví: Mnoho řečí, málo práce.
U Marka mohu s čistým svědomím toto přísloví opravit:
Mnoho řečí, ale ještě více solidní práce.
O jeho pečlivosti a preciznosti nepochybují ani právníci z mého okolí.
No a to že dodržuje dané termíny na minutu, je již jen pomyslná třešnička na dortu.
Josef

Marku, chtěla bych Ti jménem svým i jménem svého manžela Romana poděkovat za prodej bytu, který jsme svěřili do Tvých rukou. Pokud nastal nějaký problém, vždy byl vyřešen celkem rychle a k naší spokojenosti. Přejeme Ti hodně spokojených klientů a myslím, že můžeme jen doporučit. Ať se Ti daří i nadále. S pozdravem Jana KielerováDobrý den,

moc děkuji za veškeré služby, které mi byli při prodeji mého bytu poskytovány. Nemusela jsem se o nic starat a vše proběhlo velmi rychle. Díky hladkému průběhu jsem s panem Střídou také řešila služby při koupi nového bytu. Se vším velmi odborně poradil, doporučil nejvhodnější varianty, a to vždy s přátelským úsměvem.Služby mohu vřele doporučit. Za mne 5 hvězdiček z 5ti.
Děkuji celé Reality Two.. :) 
 
Monika Rohlíková

Dobrý den Martine,

předem mého mailu bych se Vám chtěl omluvit za svou nezdvořilost. Půl roku po naší spolupráci jsem zjistil, že děkovný mail jsem Vám vůbec neodeslal a zůstal v rozepsané poště.
 
Takže:-) Moc Vám děkuji za skvělou spolupráci a přístup. Bez Vás a pomoci paní Kučerové bych to nezvládl. Předpokládám, že tohle nebyl můj poslední byt, takže až nastane ten správný čas, tak se na Vás rád opět obrátím. V mém případě budeme počítat, že zase budeme nahánět termíny, ale teď jsem klidný. Vy to dáte:-)
 
Ještě jednou moc díky a omlouvám se za prodlení.
 
Karel Stehlíček

Dear Martin,

Hier is our recomandation:

Our flat was sold with strong and very professional support from Reality Two/ Mr.Kročko. We would describe this project as quite complicated and we would claim that we was very demanding customers. However Mr. Kročko managed the situation very experanced and with strong know how. He was able to provide solutions for every problem and always in a shot timeline (e.g. even wie was abroad). Wie are very happy for the cooperation with him and his company and pleased for the fast sell of the flat and can strongly recommend his service. 
Thank you for your Great Job Mr. Kročko!!! 
With best regards,
Familie Jylkybaeva


 

Mgr. pan Střída pracoval během koupě našeho nového bytu rychle a spolehlivě. Někdy byly informace zkreslené, resp. neměl k dispozici správné podklady od prodávajících, ale při následném dotazování byly všechny skutečnosti zjištěny a dostatečně vysvětleny. V osobní rovině jsem měla někdy dojem, že musí mít "poslední slovo", zejména v emocionálně vypjatějších situacích. Osobně jsem nebyla spokojena s úrovní prvotní verze rezervační smlouvy, která byla předložena ze strany RK, na druhou stranu RK neměla problém po prostudování zapracovat naše připomínky a úpravy, následně již byla smlouva OK.  Celkově jsem byla s úrovní služeb spokojena.
 
Krásný den,
 
Jana Vacková Řeháková
Dobrý den pane Střído,
 
Co se týče spokojenosti s Vašimi službami, nemůžu si stěžovat. Vše probíhalo profesionálně bez zbytečných komplikací a prostojů. Všechny náležitosti byly vyřešeny v nejkratší možné době a k mé spokojenosti. Vaši práci hodnotím kladně a děkuji za skvělou práci.
 
S pozdravem,
Vojtěch Dvořák

Vážený pane magistře,

s Vašimi službami jsem byla velice spokojená, a to jak ve vztahu k převzetí a předání bytu, tak rovněž i co se týče zajištění komunikace mezi zúčastněnými.

Přeji příjemný den.

JUDr. Marta Ustrnulová,advokátka 

Dobrý den, pane Střído,
abych nepsala zbytečně dlouhý román, sepsala jsem níže do + a - bodů:
 
+ spolupráce: rychlé najití klienta, počáteční spolupráce bez nutnosti podepsání smlouvy, komunikace (okamžité reagování, spolehlivost), dohodnuté následné kroky byly vždy provedeny bez zbytečných odkladů, ochota vyjít vždy vstříc
 
- spolupráce: Paní advokátka opomněla uvést do smlouvy spoluvlastnický podíl na pozemku před domem, čímž došlo k nepřevedení tohoto pozemku a tím zkomplikování situace (další smlouva, katastr, podání daňového přiznání). Vše však bylo zpětně vyřešeno na náklady RK a nijak to nezdrželo připsání kupní ceny na náš účet, ani předání bytu do užívání kupujícím.
 
Suma sumárum, klady určitě převažují nad zápory :-) Hezký zbytek dne.
 
Skalská

Ahoj Marku,

Umíš prodávat nemovitosti jen co je pravda. Takže za mě palec nahoru.

Díky,

JUDr. Petr Mašek

advokát

Děkuji za velmi dobrou a bezproblémovou spolupráci při prodeji a následném nákupu bytu. Oceňuji klidný a profesionální přístup a pozitivní postoj k vyřešení všech záležitostí a nástrah, které nemovitostní transakce přinášejí. Zvlášť nebylo jednoduché navázat v pravý čas prodej a nákup, což se vám povedlo příkladně, i s navázáním lhůt ve smlouvách tak, aby obě transakce měly dostatečné lhůty na splnění našich povinnosti jako prodávajícího a poté jako kupujícího.  

S úctou,

Mgr. Šimona Mašková
advokátka

Vážený pane Kročko, také my se chceme vyjádřit k prodeji bytu, který se uskutečnil bez problému, v pohodě, také díky Vám. Byl jste vždy velmi ochotný a vše proběhlo hladce.
Kdyby někdo potřeboval tyto služby, rádi Vás doporučíme.
 
S pozdravem Kotěšovcová, Bělová
1 2 3 4