JSEM PROSTĚ (S)TŘÍDA

100% profesionál s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Díky tomu jsem pro své klienty tou nejlepší možnou volbou. V oboru realit jsem prostě třída a chci, aby to věděli i potenciální zákazníci. Jsem sebevědomý odborník, ale zároveň spolehlivý parťák, se kterým se klienti ve světě realit neztratí..

Poslední nemovitosti

Všechny nemovitosti

Všechny reference Reference

Dobrý den, pane Sřída zasílám hodnocení:

Pokud chcete prodat Váš byt rychle, kvalitně a za nejvyšší cenu, v našem případě do měsíce, tak kontaktujte pana Střídu.

Bytu se věnoval jiz před rekonstrukci a směřoval firmu provádějíci rekonstrukci k dokonalemu výsledku. Po dokončeni rekonstrukce mu byly předány klíče a za měsíc bylo prodáno za vyšší částku než jsme počítaly.

Moc děkujeme za ochotu a skvělý přístup k práci.

Hezký den 

Dagmar Chmelová

Dobrý den pane Střído,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za užasnou spolupráci s Vámi. 

S Vaší prací při koupi bytu jsem byla moc spokojená,  Vaše úžasná rychlost a spolehlivost, ve všech řešení co bylo potřeba.

Dále děkuji za doporučení osob s kterými spolupracujete, ať už se to týká pana truhláře, pana Ondráčka, který mi přidělá markýzy a klimatizaci a v neposlední řadě úžasné, velmi příjemné dizignerky pí Mrázkové, bez které bych byla bezradná.  Z vlastní zkušenosti vím, že Váš přístup je na trhu spíše výjimkou, takže jsem měla velké štěstí, že jsem jako kupující na Vás natrefila. 

Vše jste zařídil rychlostí blesku a i po předání bytu se zajímáte jak vše pokračuje, jsem za to moc vděčná a moc děkuji za vše, budu Vás s radostí doporučovat.

Mějte se moc hezky,  

Martina Jakubcová

Chtěla bych vyjádřit vděk za služby a precizní servis, který mi poskytla realitní kancelář, jmenovitě pan Marek Střída. Jsem nesmírně spokojena se všemi fázemi procesu – od výběru nemovitosti, přes odborné rady, vždy vstřícně a rychle podané, až po poradenství právního charakteru. Nesmírně si cením zázemí, které kancelář pro důležitý životní krok dokáže vytvořit, a vřele ji doporučuji.

 

Barbora Kroulíková, Jablonné nad Orlicí

Kontakt

Marek Střída - Reality Two s.r.o.

Přátelství 986/19, Praha 22 - Uhříněves.

IČ: 28908431

b. s.: č.ú. 4310309001/5500  Raiffeisenbank, a.s.

Kontakt: tel. +420 605 470 938

Jednatel společnosti: Mgr. Marek Střída